top of page

Yorumlar / Comments

 

Sinem G. -'Keyifli Elektro Cello performansı ile Nihan Hanım düğün kokteyli organizasyonumuza güzellik kattı. Sayesinde biz ve misafirlerimiz, 2 saat kesintisiz olarak Klasik, Pop, Jazz, Rock şarkılarının Cello'ya uyarlanmış şekillerini dinledik ve çok iyi vakit geçirdik. Kokteylimizin gerçeklestiği tarihi mekanın ambiyansını, müziği ile buluşturarak daha da farklılaştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz'.

Özlem K. -'Nihan Hanım çok profesyonel ve çok başarılı bir müzisyen. Tek kişilik dev kadroydu. Düğünümüzde bulunan herkes çok memnun kaldı. Kendisine binlerce teşekkür ederiz'. 

Ekin H. -'14 Şubat'taki nişanımızda 4 saat boyunca kaliteli performansıyla Cellosonics'ten Nihan Hanım bizimleydi. Öncesinde gösterdiği özen sayesinde repertuarımızda hem istediğimiz bütün parçalara yer verdi hem de yaratıcı seçimleriyle renk kattı. Enstrümantal olmasına rağmen misafirlerimiz çoğu parçaya eşlik ederek müthiş keyif aldılar. İlk dans parçamız olan Por Uno Cabaza'dan başlayarak tüm nişanı cellosuyla yöneten Nihan Hanım'a buradan tekrar teşekkür ederiz'. 

Ece Belen Y. -'Şirket lansmanımızda bizimle olan Nihan Hanım, hem etkinlik öncesindeki süreçte hem de etkinlik performansında oldukça profesyoneldi. Kendisi ile ilgili lansmana katılan herkesten oldukça güzel dönüşler aldık, bundan sonraki etkinliklerimizde de mutlaka beraber çalışmak isteriz'. 

 

Mujgan B. -'Nişan yemeğimizde performans sergilemesi adına bir müzisyen ararken Nihan Hanım ile tanıştık. Organizasyonun yapıldığı yerin bir otel restoranı olması sebebiyle anlaşmalı müzisyen tercihleri kısmında çeşitli sıkıntılar çıksa da Nihan Hanımın yardımlarıyla hayalini kurduğumuz bir gece yaşayabildik. Nihan Hanım'ın profesyonelliği, sergilediği özen ve çellosu ile yaşattığı huzur için müteşekkirim. Uygun başka bir organizasyon olursa eğer kendisiyle tekrar tereddütsüz çalışmak isterim'.

Ejder A. -'Nihan hn 19 şubatta gerçekleşen düğünümüzde hem karşılama hem de hoşgeldiniz bölümlerinde toplam 1:30 saatlik kaydadeğer bir performans gösterdi. Kendisine hem performans kalitesi hem de süreç boyunca profesyonelliği sebebiyle çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.'
 
Ali D. -'Nihan Hanım'ın performansından herkes çok etkilendi. Kendisine de bu vesileyle teşekkür ederiz'. 
 
Hüseyin K. -'Nihan Hanım gerek müzik bilgisi, gerek zarif kişiliği, gerek ise tüm sözlerini yerine getiren profesyonelliği ile çok güzel zaman geçirmemizi sağladı. Kendisi, bizim talep ettiğimiz, repertuvar için zaman harcadı ve müzik ile sohbeti birleştirerek tüm beklentilerimizi karşıladı. Çok teşekkür ederiz.'
 
Özlem K. -'Çok profesyonel, dakik, güleryüzlü. Ortamın bütün atmosferini değiştiriyor. Çellosu da, kendisi de çok güzel. Beyoğlu Nikah Salonundaki nikahımız, sayesinde hafızalarda çok hoş kalacak. Teşekkür ederiz'. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sinem G. -'Cellosonics joined us on our wedding reception and she added beauty to the organisation. Thanks to her our guests and we listened to the cello versions of the well-known Classical, Pop, Jazz and Rock pieces and had a lovely time. She made a difference with her music. Thank you

Özlem K. -'Ms Nihan is very professional and successful musician. She was a One-Man Band. Everybody was so pleased with her music. Thanks a million! 

Ekin H. -'Ms Nihan was with us on our engagement day with her high quality performance for 4 hours. She performed all the songs we required with a great care and gave a magic touch with her creative suggestions. Even though it was all instrumental, all the guests joined her music and loved it! We thank her who conducted all the event starting from our first dance 'Por Una Cabezza'.

Ece Belen Y. -'Nihan was with us on our company's launching meeting. She was very professional before and during the event. Everybody commented on her performance and we wish to work again in the future'.

Müjgan B. -'We met her when we were looking for a musician to join us on our engagement dinner. Although we had some issues with the venue, we had a lovely night with the great help of her. I am very grateful for her care, her cello and her professionalism as it was a peaceful evening. If we have another event in the future, we would like to work with her without hesitation'. 

Ejder A. -'Ms. Nihan performed at our wedding reception and her performance was significant. We thank her for her professionalism before and during the event. We are really pleased'.

Ali D. -'Her performance was very impressive, thank you!'

Hüseyin K. -'We had lovely time thanks to her knowledge of music, her elegance and her professionalism. She spent time for our requirements, combined music with conversation and provided everything we required. Thank you so much!'

bottom of page